Apakšveļas un bērnu apģērbu ražotāju tirdzniecības misija Francijā izstāžu "Mode City" un "Play Time Paris” laikā Parīzē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina apakšveļas un bērnu apģērbu ražotājus pieteikties dalībai tirdzniecības misijā Francijā, kas norisināsies 3.-6. jūlijā starptautisko izstāžu "Mode city 2015" un "Play Time Paris 2015" laikā Parīzē.

Izstāde "Mode city 2015" ir viena no būtiskākajām apakšveļas nozares izstādēm pasaulē, kuru ik gadu apmeklē vairāk kā 28 tūkstoši iepircēju, no kuriem 59% ir ārvalstu iepircēji (95 dažādas valstis), bet 41% pārstāv Franciju. Izstādē piedalās apmēram 450 apakšveļas brendu, kas tiek pārstāvēti 4 izstādes specializētajās sadaļās:


  • "The Essentials"– augstākās klases zīmolu korsetes un apakšveļa;
  • "Cocooning" – nakts veļa, pidžamas, nakts krekli, mājas apģērbs;
  • "Designer Labels" – luksus apakšveļa un peldkostīmu zīmoli;

Izstāde "Play Time Paris 2015" ir viena no būtiskākajām bērnu apģērbu ražotāju nozares izstādēm pasaulē. Šogad izstēdē piedalīsies 440 dažādi bērnu apģērbu ražotāji un būs iespēja aplūkot 470 jaunākās kolekcijas.

Tirdzniecības misijas programma:

2015. gada 3. jūlijā seminārs par tekstila nozari Francijā
Pulksten 13.50 Latvijas vēstniecībā Francijā (Adrese: Villa Saïd 6, Parīze) norisināsies seminārs par tekstila nozari Francijā. Pasākumā prezentācijas sniegs tekstila nozares eksperti. Paredzētas tikšanās ar modes mediju, tirdzniecības vietu pārstāvjiem, kā arī komercaģentiem un konsultantiem.

2015. gada 4.-6. jūlijā izstādes "Mode City 2015" un "Play Time Paris 2015" apmeklējums, kontaktu dibināšana izstādes laikā

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Anita Preisa, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 26510714
Fakss: +371 67039401
E-pasts: anita [dot] preisa [at] liaa [dot] gov [dot] lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.