AAE biznesa vide, Covid-19 situācija un uzņēmējdarbības iespējas reģionā (vebinārs)

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra 

2020. gada 29. maijā | 11.00 – 12.00
Platformā “Zoom”

Vebināra video ieraksts pieejams LIAA Youtube kontā.

Vebinārā stāstīsim par Apvienotajo Arābu Emirātu biznesa vides pozitīvajiem un negatīvajiem aspektiem, izmaiņām Covid-19 krīzes laikā, kā arī start-up veidošanu AAE. Vebinārs tiek organizēts sadarbībā ar latviešu studentiem un absolventiem Ņujorkas Universitātē Abū Dabī, tāpēc uzzināsiet arī par iespēju rekrutēt universitātes praktikantus.

Šis ir pirmais vebinārs no trīs vebināru cikla par biznesa iespējām AAE. Vebināros tiks aplūkota uzņēmējdarbības vide AAE, Covid-19 krīzes ietekme uz to, kā arī sniegts dziļāks ieskats par iespējām IT un radošajās nozarēs. 

Lektori:

  • Inga Ulmane, Latvijas pārstāvniecības Apvienotajos Arābu Emirātos vadītāja.
     
  • Lauris Paegle, absolvents ar bakalaura grādu politikas zinātnē un papildus virzieniem augstākajā matemātikā un arābu valodā.

“Pēdējos 4 gados esmu ieguvis plašu pieredzi valsts institūcijās un ārējā resora pārstāvniecībās. Universitātē strādāju ārējās sadarbības departamentā un vadu studentu liazonu programmu sadarbībai ar diplomātiskajām un tirdzniecības pārstāvniecībām AAE.” 

  • Keita Dīcmane, trešā gada Politikas zinātnes un Ekonomikas studente Ņujorkas Universitātē Abū Dabī.

“Interesē starptautisko attiecību un uzņēmējdarbības procesi. Universitātē organizēju starptautiska jaunuzņēmumu akseleratora programmas Hult Prize ikgadējas sacensības, kas ļāvušas man iepazīt jaunuzņēmumu vidi AAE. Šobrīd strādāju jaunuzņēmumā Dapi kā biznesa analītiķis un nākamā gada laikā plānoju pabeigt savu bakalaura grādu.

Vebināra darba valoda: latviešu.

Dalība bezmaksas.

Kontaktinformācija: 
Anna Daudziņa, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 20232243
E-pasts: anna.daudzina [at] liaa.gov.lv